Skip to content Skip to footer

Alüminyum Hurdası

Hurda krom fiyatları 2021 yılında da yükselmeye devam ediyor. Krom kilo fiyatı ne kadar merak edenler bizi hemen arayabilirsiniz. Krom hurdası değerli madenler arasındadır. Hurda krom alan hurdacı kromun kilosu ne kadar öğrenmek amacı ile bizimle iletişime geçiniz. Hurda krom kg fiyatı piyasalardaki dalgalanmalar sebebiyle saatlik bazda değişmektedir. Krom Tank alınır. Sökülen fabrikalardan ucuza krom tank ihtiyacınızı karşılarız.

Krom, kimya sektörü içerisinde sıkça kullanılan bir maddedir. Bunun yanı sıra döküm sanayisinde ve bazı ev eşyaların yapımında da krom kullanımı görülmektedir. Bu durum, kromun kullanım alanlarının yaygın olduğunu göstermektedir. Bazı sektörler içerisinde ham krom kullanılırken, bazı sektörler içerisinde de işlenmiş krom kullanılmaktadır. Bu da sektörler arasında kullanılan kromların çeşitliliğine sebep olmuştur. Bu açıdan bakıldığında hurda krom çeşitleri de oldukça fazladır. Neredeyse bütün hurdacı firmaları bu krom çeşitlerini başarılı bir şekilde almaktadır. Ancak, çoğu krom hurda alan yerler firmamız gibi yüksek fiyattan hurda krom alımı yapamamaktadır. Bu avantajı sağlayabilmek için çok ciddi bir hurda gelirine sahip olunmalıdır. Çoğu firmanın küçük kârlarla bu işi yaptığı düşünülünce, firmaların bu avantajı sağlayamaması oldukça doğaldır. Yüksek fiyat için ise tercih edilebilecek tek hurdacı Çınaroğulları hurda alım firmamızdır.

Bize Ulaşın

Bozkuş hurda metal olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bizlere iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk. No:17 Eskişehir / Odunpazarı

Değerinde ve Yerinde Hurda Alım

E-bülten Aboneliği
İletişim
Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk.No:17 Eskişehir / Odunpazarı

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır Tasarım & Uygulama: Ades Creative