Skip to content Skip to footer

Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel nasıl anlaşılır? Hurda nikel nerede bulunur? Tüm bu soruları cevaplamakta zorlanan çalışanlar piyasada kol gezerken nikel hurdası satarken zarar edebilirsiniz. Hurda nikel alım satımı bizim için sıradan bir iştir. Hurda nikel fiyatları hakkında bilgi almak ve nikel hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değerli hurdalar arasında bulunan nikel hurda malzemelere peşin ödeme yapıyoruz.

Nikel kullanımı özellikle kesici ve delici aletlerde görülmektedir. Bunun yanı sıra nikelin kullanım alanlarından bir tanesi de otomotiv sektörüdür. Bu sektörler içerisinde nikelin kullanımı oldukça normaldir. Çünkü, nikel hem oldukça dayanıklı hem de paslanmaz bir maddedir. Bu açıdan nikel maddesinin bu sektörlerde kullanılması oldukça olası bir durumdur. Hurda nikel en pahalı hurda türleri arasındadır. Dolayısıyla her hurdacı firmasının toplu hurda nikel alımı yapması beklenememektedir. Yalnızca Çınaroğulları Metal firmamız gibi büyük firmalar toplu hurda nikel alımı yapabilmektedir. Bu da firmamızın en büyük artılarındandır. Her hurdayı en yüksek fiyat üzerinden almayı hedefleyen firmamız, hurda nikeli de maksimum fiyat üzerinden almaktadır.

Bize Ulaşın

Bozkuş hurda metal olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bizlere iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk. No:17 Eskişehir / Odunpazarı

Değerinde ve Yerinde Hurda Alım

E-bülten Aboneliği
İletişim
Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk.No:17 Eskişehir / Odunpazarı

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır Tasarım & Uygulama: Ades Creative