Skip to content Skip to footer

Hurda Sarı Pirinç

Hurda sarı halk dilinde çok bilinse de sarı pirinç hurdası olarak adlandırılmaktadır. Hurda sarı fiyatı malzeme içerisinde bulunan bakır oranına göre değişkenlik göstermektedir. Sarı Pirinç Hurdası Hurda sarı pirinç içerdiği bakır hurdası sebebiyle değerli alaşımlar arasındadır. Ancak hurda sarı pirinç alan hurdacı fiyatı belirlenirken içindeki bakır oranı dikkate alınmaktadır.

Sarı maddesi, iyi bir alaşım olması sebebi ile her sektör tarafından kullanılabilmektedir. Dekorasyondan üretim sanayisine kadar çoğu alanda kullanılan sarıların geri dönüşümü de bu oranda önemlidir. Çünkü, hiçbir fabrika fazladan hammadde kullanımı yapmak istememektedir. Bu anlamda çoğu fabrika, geri dönüştürülmüş hurda sarıları kullanmaktadır. Firmamız, hurda sarının geri dönüşümüne büyük katkılar sağlamaktadır. Bunun en büyük kanıtı ise firmamızın yüksek tonajlı hurda sarı alımı yapmasıdır. Yüksek tonajlı alımlar, geri dönüşüme ve fabrikalara daha yüksek katkılar vermektedir. Dolayısıyla her hurda alım firması, bütçesi elverdiği kadarıyla yüksek tonajlı hurda sarı alımı yapmalıdır.

Sarının her alanda kullanılabildiği yukarıda da belirtilmektedir. Bu anlamda sarının çok sayıda türü bulunması da normal bir durumdur. Hurda sarı türleri de böylelikle çeşitlilik göstermektedir. Çınaroğulları Metal, aşağıda belirtecek olduğumuz türlerin alımını da eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Kısacası firmamız, hiçbir şekilde hurda ayrımı yapmamakta ve her hurdanın alımına özen göstermektedir. Hurda sarı araiş, hurda su saati, sarı hurda radyatör, hurda fosfor bronz araiş, hurda sarı çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi alt türler vardır. Hurdacı firmaları, bu türlerin alımına da özen göstermelidir. Sonuç olarak her hurda sarı türü, farklı bir sektöre yarar sağlamaktadır. Firmamız da bu türlerin alımını hassasiyetle gerçekleştirmekte ve bütün sektörlere katkı vermektedir.

Bize Ulaşın

Bozkuş hurda metal olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bizlere iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk. No:17 Eskişehir / Odunpazarı

Değerinde ve Yerinde Hurda Alım

E-bülten Aboneliği
İletişim
Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk.No:17 Eskişehir / Odunpazarı

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır Tasarım & Uygulama: Ades Creative