Skip to content Skip to footer

Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası değerli hurdalar arasındadır. Hurda alüminyum ne kadar eder sorusuna kesin bir cevap verilemez. Hurda alüminyum alan hurdacı firmamıza göre alüminyum profil ile alüminyum kablo fiyatları birbirinden farklıdır. Bir kaç yıl önce açılan hurda alüminyum borsası tarafından yapılan açıklama baya fazla malzemeye ihtiyaç olunacağı yönündedir. Bu durumda alüminyum kg fiyatı 2021 yılında daha da yükselecek gibi gözükmektedir.

Alüminyum, özellikle araba ve uçak sanayisi içerisinde bolca kullanılmaktadır. Ek olarak çoğu fabrikalarda da alüminyumun kullanımı rahatlıkla görülmektedir. Bu açıdan alüminyumun kullanım alanları oldukça fazladır. Kullanım alanlarının geniş olması, hurda alüminyum alımı işlemlerini daha önemli hale getirmiştir. Sonuç olarak hurda olarak alınan maddeler geri dönüştürülerek tekrar sektörlere kazandırılmaktadır. Hurda alüminyum geri dönüşümü ise uçak, araba ve diğer sanayi sektörleri açısından önem arz etmektedir. Firmamız da hizmet bölgeleri içerisinde hurda alüminyum alımı yapmaya özen göstermektedir.

Bize Ulaşın

Bozkuş hurda metal olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bizlere iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk. No:17 Eskişehir / Odunpazarı

Değerinde ve Yerinde Hurda Alım

E-bülten Aboneliği
İletişim
Gündoğdu Mh. Bizimkiler Sk.No:17 Eskişehir / Odunpazarı

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır Tasarım & Uygulama: Ades Creative